Kosmetika Dr.Hauschka

Proč je kosmetika Dr.Hauschka tak jedinečná?

Kosmetika Dr.Hauschka není „jen vyrobena“ z rostlinných výtažků a organických a minerálních substancí, které jsou brány z přírody. Spíše se skládá z takových přírodních složek, které odpovídají přírodním procesům kožního aparátu – např. podporují denní a noční rytmus pokožky.

Přírodní formující se a vývojové síly vybraných látek jsou skrze náročné procesy při zpracovávání ve velké míře zachovány. Stálá obnova, údržba a regenerace formy a tvaru - a především aktivita pokožky je podpořena skrze kosmetiku Dr.Hauschka. Přípravky stimulují zdravou rovnováhu pokožky a aktivují její přirozené síly, které vedou k vlastní nápravě.

Že se k dosažení těchto cílů používají výhradně přírodní substance, to je pro společnost WALA, výrobce kosmetiky Dr.Hauschka, samozřejmostí.

V rytmu života:

Holistický neboli celostní přístup v péči o pleť se především projevuje ve způsobu použití jednotlivých kosmetických přípravků Dr.Hauschka a v mimořádných nárocích společnosti WALA na jejich kvalitu:

Kosmetika Dr.Hauschka nerozlišuje pokožku na různé "typy" pleti. Jejím cílem je jednotlivé výkyvy pokožky, její suchost nebo v opačném smyslu nadměrnou produkci kožního mazu do té míry vyrovnat, aby pokožka opět nalezla svůj zdravý a vyvážený střed. Pleti se nedodávají žádné substituční látky, jako např. liposomy nebo kolageny. Nevzniká žádná závislost pokožky na vnějším přísunu hydratace, výživy nebo nápravy. Naopak je pokožka povzbuzována, aby si potřebné látky vyráběla sama a zůstala tak dlouho aktivní a živá.