O mně

Jmenuji se Martina Lejska Maštalířová. Od roku 1999 se profesionálně věnuji péči o "tělo i duši", pracuji a vzdělávám se v různých, vzájemně propojených, oborech.

V roce 2003 jsem založila Studio krásy a zdraví Koré, ve kterém sdružuji řadu skvělých odborníků a báječných lidí. Sama zde nabízím kosmetické ošetření, masáže, baňkování, poradenství Bachových esencí, Schuslerových solí a poradenství homeopatické.

Kosmetickou péčí o pleť se zabývám více než 15 let a vždy jsem pracovala s kvalitními značkami. Mojí snahou bylo nabízet ošetření kosmetikou kvalitní, co nejvíce přírodní, s nejmenším množstvích chemických konzervantů a přísad.

Nakonec se mi splnil můj dlouholetý sen, absolvovala jsem několikadenní odborné školení a začala pracovat s kosmetikou Dr.Haushka. Jedná se o jedinečnou značku se zcela odlišným, filosoficky i logicky podloženým, pohledem na fungování pleti, jakož i o odlišný technologický postup ošetření. Jsem stále znovu překvapována účinky, které tyto kosmetické přípravky mají při harmonizaci a regeneraci pleti. Znovu a znovu potěšena nadšenými reakcemi mých klientek na průběh i efekt rituálu ošetření.